Disponibilitate:
100 în stoc
604.98 lei
100 în stoc
| Functie reverse | Da |
|---|---|
| Tomato-Acc | Yes |
| MG-Power | ≥1501W |
| Sausage-Acc | Yes |
| Accesoriu rosii | Da |
| Accesoriu carnati si kibbe | Da |
| Numar site | 3 |
| Angrenaj metalic | Nu |
| Capacitate tocare | 1.5-1.9kg/min |
| Putere | 2100W |
| Material carcasă | Plastic |
| Greutate | 4.30 kg |
| Inaltime | 30.00 cm |
| Latime | 14.00 cm |
| Adancime | 37.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
"2.4 GHz 300 Mbps 9 dBi Outdoor CPE PORT: 1×
Desktop Business Dell Pro Tower Essential QVT1260 cu procesor Intel
PORTABLE BLENDER FRAM FBP-P74BL
MIXER CU BOL HEINNER HMB-350UV 




Nu există recenzii încă.