Disponibilitate:
5 în stoc
2,370.99 lei
5 în stoc
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 9 |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Tip panou comanda | Digital |
| Autocurățare | Da |
| Functii | Wire Racks |
| Greutate | 29.57 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR
Mousepad Razer Firefly V2 Pro - Multi-zone Chroma, lungime 278
APC Easy UPS BVX 900VA, 230V, AVR,IEC Sockets 





Nu există recenzii încă.