Disponibilitate:
5 în stoc
2,346.99 lei
5 în stoc
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 9 |
| Autocurățare | Nu |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Tip panou comanda | Digital |
| Functii | Geam triplu detasabil |
| Greutate | 29.57 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB NEGRU
12TB Hard Drive SAS 12Gbps 7.2K 512e 3.5 






Nu există recenzii încă.