Disponibilitate:
Stoc epuizat
1,228.98 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 6 |
| Autocurățare | Nu |
| Tip panou comanda | Mecnic |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Functii | Geam dublu detasabil |
| Greutate | 35.23 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 57.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Switch TP-Link TL-SG2428P, 28 port, 10/100/1000 Mbps
CANTAR DE BAIE HEINNER HBS-150MSJ 






Nu există recenzii încă.