- Nu poți să adaugi „OALA+CAPAC INOX 28x22 CM, 13.5L, MAESTRO, COOKING BY HEINNER” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1,135.99 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Inox |
|---|---|
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Autocurățare | Nu |
| Tip panou comanda | Mecnic |
| Volum net cuptor | 61-70 L |
| Numar de functii | 4 |
| Functii | Geam dublu detasabil |
| Greutate | 28.00 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 56.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 256GB - Blue 





Nu există recenzii încă.