Disponibilitate:
68 în stoc
2,506.98 lei
68 în stoc
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip alimentare cuptor | Electric |
| Numar de functii | 9 |
| Autocurățare | Nu |
| Tip panou comanda | Digital |
| Volum net cuptor | 51-60 L |
| Functii | Geam triplu detasabil |
| Greutate | 28.00 kg |
| Inaltime | 59.50 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 56.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |




Nu există recenzii încă.