Disponibilitate:
Stoc epuizat
216.98 lei
Stoc epuizat
| Tip utilizare | Gratar |
|---|---|
| Material panou frontal | Plastic |
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 2000W |
| Functii gratar | Deschidere 180 grade |
| Accesorii | Tava detasabila pentru colectare ulei |
| Greutate | 3.00 Kg |
| Inaltime | 12.10 cm |
| Latime | 33.50 cm |
| Adancime | 32.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
KIT NVR + HDD 2TB POE TP-Link VIGI 4 canale
CUPTOR CU MICROUNDE HEINNER HMW-20GRD 



Nu există recenzii încă.