- Nu poți să adaugi „SANDWICH MAKER HEINNER SM-K750BKS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
200.99 lei
Stoc epuizat
| Tip utilizare | Tava |
|---|---|
| Material panou frontal | Plastic |
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 2000W |
| Functii gratar | Temperatura reglabila |
| Accesorii | Tava detasabila pentru colectare ulei |
| Greutate | 2.30 Kg |
| Inaltime | 5.50 cm |
| Latime | 29.50 cm |
| Adancime | 56.40 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |




Nu există recenzii încă.