Disponibilitate:
Stoc epuizat
362.99 lei
Stoc epuizat
| Tip gatire | Cu ulei |
|---|---|
| Putere friteuze | 1800W |
| Capacitate cos | 500g |
| Accesorii | Rezervor de ulei detasabil |
| Greutate | 2.73 kg |
| Inaltime | 22.00 cm |
| Latime | 23.00 cm |
| Adancime | 40.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cartus cerneala Canon CLI-526C, cyan, pentru Canon Pixma IP4850, Pixma
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCDRC-GBK 





Nu există recenzii încă.