Disponibilitate:
100 în stoc
792.99 lei
100 în stoc
| Tip gatire | Cu aer cald |
|---|---|
| Capacitate cos | 5L |
| Putere friteuze | 2000W |
| Accesorii | Vas detasabil antiaderent |
| Greutate | 5.20 kg |
| Inaltime | 33.70 cm |
| Latime | 28.00 cm |
| Adancime | 34.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Switch TP-LINK LS108G, 8 port, 10/100/1000 Mbps
Mouse gaming Serioux Tobis, Senzor Sunplus 192, 1000-6400 DPI, switch
RAZATOARE 6 LATURI,14X12X23 CM, ROSU,VANORA HOME 

Nu există recenzii încă.