- Nu poți să adaugi „SANDWICH MAKER HEINNER SM-H700BK” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „SANDWICH MAKER HEINNER SM-H700BK” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
100 în stoc
121.99 lei
100 în stoc
| Material carcasă | Inox |
|---|---|
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 20.80 cm |
| Latime | 16.70 cm |
| Adancime | 21.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Switch D-Link DGS-1100-08PV2, 8 port, 10/100/1000 Mbps
Switch TP-LINK LS1008, 8 port,10/100 Mbps 




Nu există recenzii încă.