- Nu poți să adaugi „FRITEUZA HEINNER HDF-1800SS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „FRITEUZA HEINNER HDF-1800SS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
100 în stoc
169.99 lei
100 în stoc
| Material talpa | Ceramic |
|---|---|
| Functii speciale | Auto-curatare |
| Tip calcare | Spray |
| Putere fier | ≥2001W |
| Capacitate rezervor | 320 ml |
| Greutate | 1.10 kg |
| Inaltime | 14.80 cm |
| Latime | 12.20 cm |
| Adancime | 29.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |



Nu există recenzii încă.