Disponibilitate:
100 în stoc
250.00 lei
100 în stoc
| Cana | Sticla |
|---|---|
| Capacitate cafetiera | 1.5L |
| Tip control | Mecanic |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip display | LCD |
| Tip cafea | Macinata |
| Putere cafetiera | 900W |
| Functii speciale | Mentinere cald |
| Greutate | 1.55 kg |
| Inaltime | 33.00 cm |
| Latime | 18.50 cm |
| Adancime | 26.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
LAGENIO Smartwatch pentru copii cu Functie Telefon, K10 Conexiune 4G,
Covor printat, CARO 200x300 cm, lavabil cu spate antialunecare, inaltime
CANTAR DE BAIE HEINNER HBS-150MSJ 



Nu există recenzii încă.