Disponibilitate:
100 în stoc
139.99 lei
100 în stoc
| Cana | Sticla |
|---|---|
| Putere cafetiera | 750W |
| Tip control | Mecanic |
| Tip display | Nu |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip cafea | Macinata |
| Capacitate cafetiera | 1.25L |
| Functii speciale | Mentinere cald |
| Greutate | 1.10 kg |
| Inaltime | 29.80 cm |
| Latime | 15.50 cm |
| Adancime | 22.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T,
Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 512GB - Blue
Placa Video ASUS DUAL GEFORCE RTX 3050 OC 6GB GDDR6
BLENDER DE MANA HEINNER HB-600UV 



Nu există recenzii încă.