Disponibilitate:
100 în stoc
240.99 lei
100 în stoc
| Tip material | Glass |
|---|---|
| Viteze | 2 |
| Nivel de zgomot | >90dB |
| Protectie supraincalzire | Nu |
| Material carcasă | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Functii | Zdrobire gheata |
| Tip angrenaj | Metal + plastic |
| Tip bol sau cana mixat | Sticla |
| Accesorii | Nu |
| Putere blender | 600W |
| Numar lame | 4 |
| Rotatii pe minut | 10000 |
| Capacitate | 1.5L |
| Tip blender | De masa |
| Greutate | 2.90 kg |
| Inaltime | 36.50 cm |
| Latime | 17.50 cm |
| Adancime | 17.10 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cooler CPU ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD
HDD Extern WD My Passport, 2TB, 2.5", Negru, USB 3.2
MIXER CU BOL HEINNER HMB-350UV 


Nu există recenzii încă.