Disponibilitate:
100 în stoc
220.99 lei
100 în stoc
| Tip material | Plastic |
|---|---|
| Viteze | 2 |
| Nivel de zgomot | >90dB |
| Protectie supraincalzire | Nu |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Tip bol sau cana mixat | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Tip angrenaj | Metal + plastic |
| Putere blender | 600W |
| Numar lame | 4 |
| Rotatii pe minut | Nu |
| Functii | Nu |
| Accesorii | Tocator |
| Capacitate | < 1L |
| Tip blender | De mana |
| Greutate | 1.44 kg |
| Inaltime | 40.00 cm |
| Latime | 6.30 cm |
| Adancime | 6.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB AIO
Mouse Trust Carve, USB Mouse, negru
PUZZLE DIN SPUMA EVA- MAMA SI PUIUL URS, 8 PIESE,
RAZATOARE 6 LATURI,14X12X23 CM, ROSU,VANORA HOME 

Nu există recenzii încă.