- Nu poți să adaugi „FRITEUZA HEINNER HDF-1800SS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „FRITEUZA HEINNER HDF-1800SS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
100 în stoc
692.98 lei
100 în stoc
| Tip aspirator | Vertical |
|---|---|
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Putere aspirator | ≤1400W |
| Capacitate colectare | 0.5 |
| Material tub | Nu |
| Accesorii aspirator | Stand incarcare |
| Putere | 110W |
| Acumulator | Da |
| Putere aspirare | 8Kpa |
| Greutate | 2.60 kg |
| Inaltime | 113.50 cm |
| Latime | 23.60 cm |
| Adancime | 28.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner Xerox 106R03773, black, 3000 pagini, pentru WorkCentre 3330/3335/3345 





Nu există recenzii încă.