Disponibilitate:
Stoc epuizat
538.99 lei
Stoc epuizat
| Putere | 800W |
|---|---|
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Capacitate colectare | 2L |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Putere aspirator | ≤1400W |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | >170W |
| Greutate | 5.70 kg |
| Inaltime | 23.00 cm |
| Latime | 28.00 cm |
| Adancime | 40.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |






Nu există recenzii încă.