Disponibilitate:
100 în stoc
466.99 lei
100 în stoc
| Putere | 700W |
|---|---|
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Plastic |
| Capacitate colectare | 2L |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Putere aspirator | ≤1400W |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | 140W |
| Greutate | 3.50 kg |
| Inaltime | 29.00 cm |
| Latime | 27.00 cm |
| Adancime | 37.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
PANEL ESSENTIAL 60X60CM 36W 840 WT OSRAM 





Nu există recenzii încă.