Disponibilitate:
100 în stoc
756.99 lei
100 în stoc
| Putere | 700W |
|---|---|
| Tip aspirator | Cu sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Capacitate colectare | 3L |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Putere aspirator | ≤1400W |
| Acumulator | Nu |
| Greutate | 4.80 kg |
| Inaltime | 25.00 cm |
| Latime | 30.50 cm |
| Adancime | 43.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Apple 11-inch iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver
MASINA DE TOCAT HEINNER MG-W1200R
DULAP MULTIFUNCTIONAL 86325
RAZATOARE 6 LATURI,14X12X23 CM, ROSU,VANORA HOME 





Nu există recenzii încă.