Disponibilitate:
14 în stoc
217.98 lei
14 în stoc
Casti wireless Trust GXT 492W Carus, material ABS, conector 3.5mm, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, sunet stereo, nivel sunet 104 dB, alb
| Wireless | Nu |
|---|---|
| HSET-Design | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Windows operating systems supported | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alb |
| Headset type | Binaural |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Volume control | Rotary |
| Cable colour | Black |
| Driver unit | 5 cm |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Battery operated | Yes |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 20 h |
| Noise-canceling | No |
| Microfon | N/A |
| Gaming | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Depth | 8.2 mm |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| LED indicators | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Package type | Box |
| Width | 170 mm |
| Product type | Headset |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Weight | 280 g |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Height | 18.5 mm |
| Cables included | Audio (3.5mm), USB Type-C |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Headphone sensitivity | 101 dB |
| Wearing style | Head-band, Helmet |
| Tehnologie | Cu fir/Fara Fir |
| Interfata | Aux |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Camera Videoconferinta Axtel AX-4K Video-Bar-Mini, Rezolutie 4k 3840x2160@30fps, Senzor 1/3.0",
Nu există recenzii încă.