Disponibilitate:
Stoc epuizat
56.99 lei
Stoc epuizat
Casca BT Tellur Vox 95, raza wireless până la 10 m, frecventa 2,4 GHz, clasa 2, timp de vorbire până la 20 de ore, timp de așteptare până la 30 de zile, baterie 180mAh, sensibilitate difuzor 101±3dB la 1 kHz, negru
| Wireless | Da |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Design căști | N/A |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Call Center | Nu |
| Tehnologie | Fara fir |
| HSET-Design | In-ear |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Compatibilitate | LaptopPCSmartphoneTableta |
| Interfata | Bluetooth 5.3 |
| Raza actiune | 10 m |
| Conectori | USB-C (incarcare) |
| Frecventa de raspuns | 20Hz-20kHz |
| Putere | 5mW |
| Sensibilitate | -42dBm±3dB |
| Sunet | Mono |
| Tip | ExternaMonoIn-the-Ear |
| Frecventa raspuns | 100Hz-16KHz |
| Accesorii incluse | 1 x Căști Bluetooth Vox 951 x Cablu USB-A la USB-C1 x Cârlig de ureche din plastic1 x Cârlig de ureche din silicon1 x Capac de ureche: M |
| Altele | Baterie: 180mAhTimp de incarcare: pana la 2 oreTemperatura de functionare: 0° până la +40° C |
| Dimensiuni | 69.3 x 16.4 x 28.1 mm |
| Greutate | 11.4 g |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB NEGRU 


Nu există recenzii încă.