Disponibilitate:
9 în stoc
2,319.99 lei
9 în stoc
Scaun Razer Iskur V2 NewGen, tip spuma spumă turnată PU, suport lombar integrat, tetieră reglabilă, cotiere 2D, clasa de ridicare pe gaz 4, negru
| Tip scaun | Gaming |
|---|---|
| Brate ajustabile: | Da |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Pernita lombara | Da |
| Spatar reglabil: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Maner reglabil | 2D |
| Greutate suportata | 136 kg |
| Material | Synthetic PU |
| Reglabil | Da |
| Tip spatar | Reglabil |
| Altele | Cotiere: 4D (reglabile pe 4 direcții)Mecanism înclinare: Frog-Tilt mechanismUnghi reclinare spătar: până la 152° |
| Dimensiuni pachet | 880 × 690 × 370 mm |
| Pernita cap | Da |
| Serie | Iskur V2 NewGen |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.