Disponibilitate:
10 în stoc
57.99 lei
10 în stoc
Husa Trust GXT 1252 XL Nintendo Switch, negru
| Game-Platform | Nintendo-Wii |
|---|---|
| Conectivitate | N/A |
| Platforma: | Nintendo Switch |
| Culoare | Negru |
| Case type | Hardshell case |
| Gaming platforms supported | Nintendo Switch 2 |
| Product colour | Black |
| Width | 295 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 140 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 248 g |
| Brand compatibility | Nintendo |
| Protection features | Shockproof |
| Compatibility | Switch 2 |
| Package type | Sleeve |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
HOTA DECORATIVA HEINNER DCH-650RGBK 


Nu există recenzii încă.