Disponibilitate:
3 în stoc
44.99 lei
3 în stoc
Husa transport Trust pentru consola Nintendo Switch, negru
| Protection features | Shock resistant |
|---|---|
| Game-Platform | Nintendo-Wii |
| Closure type | Zipper |
| Conectivitate | N/A |
| Platforma: | Nintendo Switch |
| Culoare | Negru |
| Case type | Hardshell case |
| Gaming platforms supported | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch OLED |
| Game card slot | Yes |
| Number of game card slots | 10 |
| Product colour | Black |
| Height | 50 mm |
| Quantity | 1 |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Weight | 220 g |
| Depth | 130 mm |
| Width | 260 mm |
| Brand compatibility | Nintendo |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |








Nu există recenzii încă.