Disponibilitate:
9 în stoc
57.99 lei
9 în stoc
Husa grip Trust GXT 1253 Nintendo Switch, negru
| Game-Platform | Nintendo-Wii |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Easy to apply | Yes |
| Conectivitate | N/A |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Package type | Hanging box |
| Depth | 29 mm |
| Platform | Nintendo Switch 2 |
| Weight | 102 g |
| Height | 12.1 mm |
| Width | 276 mm |
| Platforma: | Nintendo Switch 2 |
| Protection features | Tear proof |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.