Disponibilitate:
Stoc epuizat
355.99 lei
Stoc epuizat
- Connector A: HDMI Type A Male
- Connector B: HDMI Type A Male
- Housing Material: Chrome Plated ABS Plastic
- Connector Plating: 24K Gold 3µm
- Pin Construction: Phosphor Copper
- Pin Plating: 24K Gold 15µm
- Dimensions (approx.) WxDxH: 21.4×41.4×12.7mm (0.84×1.63×0.5in)
| Canal Ethernet | Nu |
|---|---|
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Conector 1 | HDMI |
| Conector 2 | HDMI |
| Lungime cablu | 5.1m – 10m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Supported graphics resolutions | 4096 x 2160 |
| AWG wire size | 24 |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 80 °C |
| Cable length | 10 m |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 80 °C |
| Certification | REACH, UL, ATC |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Toner Canon C-EXV59B, black, capacitate 30k pagini, pentru iR 2625i/2630i/2645i.
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 port, 10/100Mbps
APC BATERIE UPS APCRBC177
Nu există recenzii încă.