Disponibilitate:
2 în stoc
44.99 lei
2 în stoc
Specifications
- AV Interface: DisplayPort to DVI
- Interface Standard: DisplayPort 1.2 / DVI
- Supported Bandwidth: 10.8Gbps
- Maximum Input Resolution: 1920×1080@60Hz / 1920×1200@60Hz
- Maximum Output Resolution: 1920×1080@60Hz / 1920×1200@60Hz
- Chipset: NXP 3361B
- HDCP Support: HDCP 1.4
- Supported Audio: –
- Separate Audio Ports: –
- Special Features: –
Connectors
- Input: DisplayPort Male
- Output: DVI-D Female (Single Link)
| Canal Ethernet | Nu |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 gender | Male |
| Conector 1 | DisplayPort |
| Conector 2 | DVI |
| Lungime cablu | sub 1m |
| Connector 2 | DVI-D |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p |
| Data transfer rate | 2.7 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Manual | Yes |
| Weight | 53 g |
| Certification | CE, FCC |
| Cable length | 0.15 m |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.