SKU: LH85WMBWLGCXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
93 în stoc
93 în stoc
Display interactiv SAMSUNG Flip Pro WMB, 85″, UHD, 350nit, contrast 4000:1, haze 8%~12%, Tizen 6.5, CPU A72*4, 3.5GB RAM, 32GB storage, WiFi, BT (keyboard/mouse, speaker), 1xDP, 2xHDMI (1 fata, 1 spate), 1xUSB-C (față), 3xUSB-A (2 față, 1 spate), interfata OPS, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio Out Stereo Mini Jack, Touch Input, 2xTouch Out, RS232C, RJ45(for MDC), sticla protectie anti-glare securizata 3.2T cu pelicula hidrofoba, antimicrobiala si shatter-proof, speakers 2x10W, VESA 600×400, greutate 75.2kg, dimensiuni 1945.8×1151.1x89mm, consum max 528W, Necesita suport de perete sau stand mobil, culoare alb, garantie 3 ani. Eligibil PNRR/PNRAS
SKU: LH85WMBWLGCXEN Categorie:
Wi-Fi
Yes
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.0
USB 2.0 ports quantity
2
Colour gamut
72%
USB Type-C ports quantity
1
Touch technology
Multi-touch
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
Multi-touch
Number of simultaneous touchpoints
20
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Audio output
1
RS-232 ports
Haze rate
2%
HDMI ports quantity
VESA mounting
DisplayPorts quantity
Frame material
Aluminium
Diagonala
85"
Luminozitate
350nit
OS
Tizen 6.5
Camera
Nu
RAM
4GB
Stocare
32GB
Speakers
Da
Puncte touch
USB-C 65W
Nu
HDMI
Display brightness (min)
220 cd/m²
Touchscreen type
Infrared
Touch system response time
26 ms
Pixel Pitch
0.4875 x 0.4875 mm
Operating system version
6.5
User memory
32 GB
Built-in projector
No
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Operating hours (hours/days)
16/7
HD type
4K Ultra HD
Touchscreen
BLUETOOTH
Built-in processor
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Depth
89 mm
Package depth
260 mm
Product colour
Grey, White
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Display diagonal
2.16 m (85)
Power consumption (typical)
506 W
Width
1945 mm
Height
1151.1 mm
Weight
75.2 kg
Package width
20136 mm
Package height
1318 mm