Camera de supraveghere Reolink P750 Senzor: 1/2.7"CMOS Rezolutie video: 7680×2160
27 în stoc
818.99 lei
27 în stoc
Camera de supraveghere Reolink P750 Senzor: 1/2.7″CMOS Rezolutie video: 7680×2160 (16MP) Cadre/secunda: 20 FPS Lentila fixa: 2.8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 180°/vertical: 55° Distanta iluminator IR: 30 m Numar LED-uri IR: 6 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP,IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.265 Detectia miscarii, persoanelor, animalelor si vehiculelor Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Dimensiuni: 195x103x56 mm Greutate: 680g
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Tehnologie | IP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Carcasa | IP67 |
| Tip | Bullet |
| Obiectiv varifocal | N/A |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch CMOS |
| Day/Night Switch | Da |
| Camera Wireless | Nu |
| Greutate | 680 g |
| Audio | Da, bidirectional |
| Rezoluție cameră | HD 16MP |
| Rezolutie video | 16 MP |
| PoE | IEEE 802.3af, 48V, Active |
| Alimentare | DC 12.0V /2A |
| Temperatura de functionare | -10°C – +55°C |
| Dimensiuni | 19 5x 103 x 56 mm |
| Rezolutii | 7680 x 2160 pixeli |
| Frame rate | Main stream: 4fps – 20fps (default: 20fps)Sub stream: 4fps – 20fps (default: 20fps) |
| Day& Night | IR-cut filter with auto-switching |
| Video bit rate | Mainstream: 3072-10240Kbps (default: 8192kbps)Substream: 256-2045Kbps (default: 1024kbps) |
| Functii speciale | Recording Modes: Motion-triggered recording (default); scheduled recording, 24/7 recordingTime LapseSmart Home Compatibility: Google Assistant |
| Porturi | Slot card microSD pana la 256 GB |
| Protocoale suportate | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP,IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Alarm Trigger: | Smart Alarm: Motion detection; person detection; vehicle detection; animal detection |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Toner Canon CRG055Y Yellow capacitate 2.1k pagini, pentru LBP66x, MF74x. 
Nu există recenzii încă.