Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 2-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n,
Stoc epuizat
177.99 lei
Stoc epuizat
Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 2-Pack SPEC: 2.4 GHz, IEEE 802.11b/g/n, GU10 Base, 220–240 V, 50/60 Hz, 350 lm, 3.7 W, 2,200 K~6,500K, 16 Million Colors, Beam Angle 40° , 4 kWh / 1000h, lifetime up to 15,000 hrs, Energy Efficiency Class E. FEATURE: 16 Million of Colors, Dimmable, No Hub Required, Voice Control (works with Amazon Alexa and Google Assistant), Remote Control, Schedule and Timer, Easy Setup, Away Mode, Energy Monitoring, Devices Sharing, Group Control
| Sustainability certificates | ErP |
|---|---|
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Bulb type | LED |
| Energy efficiency class | E |
| Interface | Wi-Fi |
| TIp produs | Accesorii Iluminat |
| Culoare | Alb |
| Frecventa wireless | 2.4 Ghz |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Dimmable with remote control | Yes |
| Number of switch cycles | 15000 |
| Fitting/cap type | GU10 |
| Colour changing | Yes |
| Light colour | Multi |
| Number of colours | 16000000 colours |
| Colour temperature (min) | 2200 K |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Luminous flux | 350 lm |
| Beam angle (max) | 40° |
| Bulb power | 3.7 W |
| Bulb lifetime | 15000 h |
| Warm-up time to 60% light | 1 s |
| Total power | 3.7 W |
| Energy consumption per 1000 hours | 4 kWh |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Package height | 53 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Voice control | Yes |
| Width | 50 mm |
| Depth | 50 mm |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Timer | Yes |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Package depth | 106 mm |
| Package weight | 100 g |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Height | 55.2 mm |
| Package width | 73 mm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.