1 în stoc
4,195.99 lei
1 în stoc
OFYS RT
este o gamă de UPS-uri monofazate concepută pentru a proteja infrastructurile IT profesionale, asigurând soluții competitive din punct de vedere al costurilor care îndeplinesc atât cerințele de fiabilitate a alimentării, cât și flexibilitatea instalării.
Interfață LCD clară și neaglomerată, cu indicații sonore ce indică imediat starea de funcționare a UPS-ului, chiar și pentru utilizatorii mai puțin specializați.
Pachetul de comunicații oferă conexiune prin USB, cu card opțional cu contact de releu și interfață SNMP.
Tehnologia cu dublă conversie garantează stabilitatea tensiunii și frecvenței indiferent de starea rețelei.
– Toleranța mărită a tensiunii de intrare limitează numărul de comutări în modul baterie, prelungind durata de viață a bateriei.
– În cazul unei pene de curent, continuitatea serviciului este garantată de invertorul alimentat cu baterii reîncărcabile.
– Bypass-ul automat preia imediat controlul în cazul suprasarcinilor sau defecțiunilor, asigurând alimentarea continuă cu energie a sarcinilor.
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Capacitate putere UPS | 2700W |
| Serial ports quantity | 1 |
| RS-232 ports | 1 |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate Rack: | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Built-in fan | Yes |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Output power | 2700 W |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Serial interface type | RS-232 |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Rack capacity | 2U |
| Output power capacity | 3 kVA |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Input operation voltage (min) | 180 V |
| Safety | EN 62040-1 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Height | 89 mm |
| Display type | LCD |
| Control type | Buttons |
| Noise level | 50 dB |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 50 °C |
| Certification | CE; RCM (E2376) |
| Width | 438 mm |
| Depth | 630 mm |
| Weight | 29.3 kg |
| Producator | SOCOMEC |
| Garantie | 24 |
Dell Active Pen PN5122W, Active stylus, Colour: Black, Buttons Qty:
Access Point TP-Link TL-WA801N-Indoor, N300, Passive PoE Supported 

Nu există recenzii încă.