Disponibilitate:
1 în stoc
2,310.99 lei
1 în stoc
HDD intern WD 10TB 3.5″ 7200 RPM 512MB
| HDD-Format | 3.5" |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating shock | 30 G |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Operating voltage | 12 V |
| Component for | NAS |
| Power consumption (idle) | 6.1 W |
| Power consumption (read) | 8.8 W |
| Power consumption (write) | 8.8 W |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Capacitate HDD Nas | 10 TB |
| HDD size | 3.5 |
| Interfata | SATA |
| Tip | HDD SATA |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Nu |
| HDD-Interface | SATA3 |
| Buffer HDD server | 256 MB |
| Capacitate HDD | intre 6 – 20TB |
| HDD capacity | 10TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 750 g |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Certification | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| HDD average transfer rate | 215 MB/s |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB AIO
Toner Xerox 106R03482, magenta, 1000 pagini, pentru Phaser 6510, WorkCentre
HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor 
Nu există recenzii încă.