Accesorii UPS-uri
ACUMULATOR UPS SPACER 12V / 7Ah, dimensiuni: 151x66x96mm, inaltime+terminal: 102mm,
Producator:
Spacer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
65.99 lei
Stoc epuizat
ACUMULATOR UPS SPACER 12V / 7Ah, dimensiuni: 151x66x96mm, inaltime+terminal: 102mm, terminal F2(T2)
| Battery capacity | 7 Ah |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| TIp produs | UPS Battery |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Compliance certificates | CE |
| Width | 151 mm |
| Height | 96 mm |
| Depth | 6.6 mm |
| Weight | 2.18 kg |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR
Mousepad Razer Firefly V2 Pro - Multi-zone Chroma, lungime 278
APC Easy UPS BVX 900VA, 230V, AVR,IEC Sockets 

Nu există recenzii încă.