- Nu poți să adaugi „Acumulator nJoy GPL07122F 12V 22.72W/cell, Capacitate 22.72W/cell evaluat la 1,65V/cell@15” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
400.99 lei
Stoc epuizat
Acumulator Njoy GE4012FF 12V 126.0W/cell, 25o C ± 3o C, T6(M6), Copper, Internal resistance 8.0mΩ, Self Discharge 3% of capacity declined per month
| Master (outer) case length | 175 mm |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Master (outer) case height | 196 mm |
| Master (outer) case gross weight | 12.6 kg |
| Master (outer) case width | 210 mm |
| Culoare | Negru |
| TIp produs | Altele |
| Product colour | Black |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Certification | CE, RoHS |
| Country of origin | China |
| Weight | 1.22 kg |
| Width | 165 mm |
| Depth | 19.7 mm |
| Battery life | 9 year(s) |
| Height | 172 mm |
| Battery technology | VRLA GEL |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Copper |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 12 |




Nu există recenzii încă.