Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,749.00 lei
Stoc epuizat
Acumulator APC pentru SUA2200RMI2U, SUA3000RMI2U
| Dimensions (WxDxH) | 215.9 x 533.4 x 76.2 mm |
|---|---|
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 66.5 |
| Culoare | Negru |
| TIp produs | UPS Battery |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Weight | 1.9 kg |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Width | 210.6 mm |
| Depth | 530.3 mm |
| Height | 7.6 mm |
| Producator | APC |
| Garantie | 12 |
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 128GB - Blue
Nu există recenzii încă.