Disponibilitate:
1 în stoc
1,596.99 lei
1 în stoc
Acumulator APC pentru SUA1500I, SMT1500I
| Dimensions (WxDxH) | 152.4 x 182.9 x 172.7 mm |
|---|---|
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 40.37 |
| Culoare | Negru |
| TIp produs | UPS Battery |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Battery voltage | 24 V |
| Weight | 1.17 kg |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
12TB Hard Drive SAS 12Gbps 7.2K 512e 3.5 
Nu există recenzii încă.