Switch 4 porturi PoE Hikvision DS-3E1105P-EI, L2, Smart Managed, 4
SKU: DS-3E1105P-EI(V2)
Producator: Hikvision
Disponibilitate:
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Switch 4 porturi PoE Hikvision DS-3E1105P-EI, L2, Smart Managed, 4 × 100 Mbps PoE RJ45 ports, si 1 × 100 Mbps network RJ45 port, Putere PoE 60 W, maxim 30W per port, Extend mode – pana la 300 metri, material metal, dimensiuni: 105 mm × 27.6 mm × 83.1 mm, greutate: 0.22 kg
SKU: DS-3E1105P-EI(V2) Categorie:
Porturi RJ 45
5-10
Viteza transfer
Fast Ethernet
Porturi SFP
N/A
Montare in rack
Nu
Management
Da
PoE
Da
Producator
HIKVISION
Garantie
36
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Switch 4 porturi PoE Hikvision DS-3E1105P-EI, L2, Smart Managed, 4”