Disponibilitate:
17 în stoc
255.99 lei
17 în stoc
„LiteWave 16-Port Gigabit Switch PORT: 16× Gigabit RJ45 Ports SPEC: 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Plug and Play”
| Stackable | No |
|---|---|
| Rackable | No |
| LAN port type | FastEthernet |
| Redundant PSU | No |
| LAN ports | 5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Jumbo frames support | Yes |
| Power supply included | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Rack mounting | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Input current | 0.3 A |
| Auto-negotiation | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 16 |
| MAC address table | 8000 entries |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 32 Gbit/s |
| Fanless | Yes |
| Store-and-forward | Yes |
| Jumbo frames | 15000 |
| Porturi RJ 45 | 11-18 |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in rack | Da |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Forwarding rate | 23.808 Mpps |
| Heat dissipation | 24.42 BTU/h |
| Product colour | Black |
| Cables included | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Power source | AC |
| Depth | 140 mm |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Height | 44 mm |
| Width | 294 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Switch D-Link GO-SW-5G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Casti Baseus Bowie WM02, pt smartphone, wireless TWS, bluetooth 5.3, 


Nu există recenzii încă.