Mercusys AX3000. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4
Stoc epuizat
306.98 lei
Stoc epuizat
Mercusys AX3000. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN data transfer rate (max): 3000 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). Security algorithms: WPA, WPA2, WPA2-Personal, WPA3-Personal, Firewall security: SPI Firewall, IP and MAC Address Binding. Product type: Tabletop router, Product colour: Black, LED indicators: Activity
| USB-Port | No |
|---|---|
| Segment | Consumer |
| Portabil | Nu |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| DHCP client | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Reset button | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Firewall | Yes |
| DSL WAN | No |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Port forwarding | Yes |
| Guest access | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Antenna design | External |
| WLAN data transfer rate (max) | 3000 Mbit/s |
| Port triggering | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WPS push button | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Memory card slot(s) | No |
| Modulation | OFDMA |
| Numar porturi RJ-45 | 3 |
| Numar antene | 4 |
| Tip Antena | Externa |
| Port USB | Nu |
| Suport SIM | Nu |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Wireless radio | Yes |
| WLAN data transfer rate (second band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 2402 Mbit/s |
| Firewall security | SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Remote management | Yes |
| Tehnologie | WiFi 6 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC adapter included | Yes |
| Power source type | AC |
| DC-in jack | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Built-in display | No |
| Package type | Box |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Product type | Tabletop router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| LED indicators | Activity |
| Width | 209 mm |
| Height | 42.4 mm |
| VPN server | OpenVPN/PPTP/L2TP/IPSec VPN Server and Clients |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Depth | 171.7 mm |
| Producator | MERCUSYS |
| Garantie | 24 |
Apple 11-inch iPad Air (M3) Cellular 1TB - Starlight
Carcasa Asus GX601 ROG STRIX HELIOS, fara sursa, Middle Tower,
Cooler CPU ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD
HPE 25GB SFP28 TO SFP28 3M DAC
MIXER CU BOL HEINNER HMB-350UV 



Nu există recenzii încă.