Disponibilitate:
1 în stoc
1,637.99 lei
1 în stoc
D-LINK 5G NR USB Adapter, 5G NR / 4G LTE / DC-HSPA+ / HSPA / WCDMA, 4 x antene celulare interne, alb
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| WiFi standard | ac |
| WiFi Frequency | 2.4/5-GHz |
| Slot Type | PCI-E |
| Segment | Consumer |
| Portabil | Da |
| Compatibil Mesh | Da |
| Ethernet LAN | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| 4G standard | LTE |
| Output voltage | 5 V |
| Numar porturi RJ-45 | N/A |
| Numar antene | 4 |
| Tip Antena | Interna |
| Band | N/A |
| Port USB | Da |
| Suport SIM | Da |
| Market positioning | Portable |
| Tehnologie | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Power source type | USB |
| LED indicators | Yes |
| Height | 95 mm |
| Product colour | Grey, White |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Weight | 68 g |
| Width | 41 mm |
| Depth | 22.5 mm |
| 5G standard | Sub6 NR |
| Data network | 5G |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 36 |
ASPIRATOR HEINNER HVC-M800GREY
Monitor Samsung 57" LS57CG952NUXEN 

Nu există recenzii încă.