Disponibilitate:
32 în stoc
109.99 lei
32 în stoc
Adaptor TP Link, interfata iesire: 3 USB-A 3.0 Ports 1 Gigabit Ethernet Port, 1× 3.0 USB-C Connector
| Slot Type | USB3.0 |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Component for | PC/Laptop |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Internal | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interface | Ethernet |
| Chipset | Realtek RTL8153 |
| Host interface | USB Type-C |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Interfata | USB Type-C |
| Low profile | Nu |
| Viteza transfer | 10/100/1000 Mbps |
| CO Adapter Type | Gigabit |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Weight | 20 g |
| Depth | 162 mm |
| Height | 7.1 mm |
| Width | 26 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.