Disponibilitate:
100 în stoc
303.99 lei
100 în stoc
Tastatura mecanica Trust GXT 866 Torix cu fir, swtich linear, 104 butoane, full RGB, butoane programabile, tipuri de jocuri FPS, MMO, MOBA, RPG, RTS, negru
| Gaming | Da |
|---|---|
| Wireless | Nu |
| Iluminare | Da |
| Connectivity technology | Wired |
| Backlight | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Backlight colour | Multicolour |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard language | US International |
| Mouse included | No |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Recommended usage | Gaming |
| Detachable cable | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Programmable hot keys | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Tastatură mecanică | Da |
| Tasta numerice | Da |
| Culoare | Negru |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Rollover | N-key rollover |
| Multimedia keys | Yes |
| Device interface | USB |
| Keyboard number of keys | 104 |
| Key travel distance | 4 mm |
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 440 x 136 x 33 mm |
| Keyboard weight | 790 g |
| Product colour | Black |
| Power source type | USB |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
70mai Dash Cam 4K M800 




Nu există recenzii încă.