- Nu poți să adaugi „Mousepad Gaming Corsair MM350 Pro Extended XL, Textil, Margini Cusute,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
36 în stoc
187.98 lei
36 în stoc
Razer Mousepad Strider Hybrid – Large TECH SPECS SIZES Length: 450 mm / 17.72″ Width: 400 mm / 15.75″ THICKNESS 3 mm / 0.12″ SURFACE Polyester MAT TYPE Hybrid CHROMA RGB No SPECIAL FEATURES Proprietary Weaved Surface Anti-fraying stitched edges https://www.razer.com/sg-en/gaming-mouse-mats/Razer-Strider/RZ02- 03810200-R3M1
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Anti-wrap edges | Yes |
| Size | L |
| Material | Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Mare |
| Iluminare | Nu |
| Country of origin | China |
| Depth | 450 mm |
| Width | 400 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package width | 130 mm |
| Weight | 35 g |
| Package height | 440 mm |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Height | 3 mm |
| Package weight | 650 g |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 3 |
Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T,
Mouse pad Trust BigFoot Mouse Pad, Small, red
Mousepad gaming Serioux Eniro Small, baza cauciucata anti-alunecare , suprafata 

Nu există recenzii încă.