Disponibilitate:
2 în stoc
180.99 lei
2 în stoc
Mousepad Gaming CORSAIR MM500 V2 HYBRID CLOTH LARGE
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Protection features | Spill resistant |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Stitched edges | Yes |
| Size | L |
| Surface material | Cloth |
| Material | Cauciuc si Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Mare |
| Iluminare | Nu |
| Package type | Box |
| Depth | 400 mm |
| Width | 450 mm |
| Weight | 48.4 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |
ZYXEL 100G QSFP28 850NM TRANSCEIVERS
Zyxel PoE12-90W Multi Gig 1/2,5/5/10Gb Single Port 90W PoE Injector
Monitor Gaming Corsair XENEON UHD, rezolutie 3840x2160, IPS 144 Hz 

Nu există recenzii încă.