Mousepad
Mousepad GAMING CORSAIR MM500 v2 Hybrid Cloth, dimensiuni 930x300mm, grosime
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
323.99 lei
Stoc epuizat
Mousepad GAMING CORSAIR MM500 v2 Hybrid Cloth, dimensiuni 930x300mm, grosime 3mm, negru
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Protection features | Spill resistant |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Stitched edges | Yes |
| Surface material | Cloth |
| Material | Cauciuc si Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Mare |
| Iluminare | Nu |
| Package type | Box |
| Weight | 617 g |
| Depth | 300 mm |
| Width | 930 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |



Nu există recenzii încă.