Disponibilitate:
3 în stoc
157.98 lei
3 în stoc
MM200 PRO Premium Spill-Proof Cloth Gaming Mouse Pad — Heavy XL, Black
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 6 mm |
| Material | Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Depth | 400 mm |
| Width | 450 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |



Nu există recenzii încă.