
Trust Bayo+. Form factor: Right-hand, Vertical design. Movement detection technology:
10 în stoc
216.98 lei
10 în stoc
Trust Bayo+. Form factor: Right-hand, Vertical design. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 2400 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: White
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Rechargeable | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Connectivity technology | Wireless |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Interfata | Bluetooth |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara fir |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Alb |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Purpose | Office |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Buttons quantity | 6 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Receiver type | Micro receiver |
| Button functions | DPI switch, Forward, Back |
| Multi-device support | Yes |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Silent click | Yes |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Vertical design | Yes |
| Service life of battery | 3 month(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| User guide | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Product colour | White |
| Battery type | Built-in battery |
| Weight | 116 g |
| Package type | Hanging box |
| Width | 77 mm |
| On/off switch | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Depth | 120 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 73 mm |
| Power source | Batteries |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| Packaging content | Wireless mouse USB micro receiver USB charge cable User Guide |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.