Disponibilitate:
100 în stoc
157.98 lei
100 în stoc
Memorie USB Flash Drive Adata 256GB, UV150, USB3.2, Negru
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 100 MB/s |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Key ring | Yes |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 256 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Blister |
| Capacity | 256 GB |
| Housing material | Plastic |
| Width | 18 mm |
| Weight | 9 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |


Nu există recenzii încă.