- Nu poți să adaugi „HDD Extern WD Elements, 4TB, 3.5", negru, USB 3.0” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
837.99 lei
Stoc epuizat
HDD extern ADATA, 1TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, White
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Cables included | USB |
| Product colour | White |
| USB connector | USB |
| Housing material | Plastic |
| LED indicators | Yes |
| Height | 107 mm |
| Weight | 180 g |
| Width | 80.5 mm |
| Depth | 125.7 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |
NVR 32 CANALE 12MP 8xSATA 1xeSATA
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-MD600IX 



Nu există recenzii încă.